Brloh
Bar

Vítejte v Brloh Baru! Naším cílem je zařadit se mezi nejlepší bary v republice. Přijďte ochutnat naše jedinečné drinky.

Naše drinky
Fotka
Fotka
Fotka

Kdo za tím stojí?

Pro náš brloží bar jsme ulovili Tomáše Nyáriho, který patřil v roce 2019 mezi TOP 20 nejlepších barmanů na světě. Tomáš si k sobě vybral a vyškolil ten nejlepší tým, se kterým vyladili celou koncepci baru, vymazlili koktejlový lístek do posledních detailů a záležet si nechali i na nabídce klasických spiritů. Všichni se už nemohou dočkat, až vám namíchají některý z našich signature drinků. A ještě víc se těší na to, že nezůstanete u jednoho.

Lidé za barem

Koncepce baru

Brloh je moderní bar, který si zakládá na jednoduchosti, eleganci a chuťové vyváženosti nabízených koktejlů. Pohostinnost je naší alfou i omegou. Svoje hosty si hýčkáme a náš barový tým dělá vše pro to, aby vytvořil místo, kam se návštěvníci rádi vrací a cítí se zde dobře.

Filozofie baru
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Co u nás ochutnáte?

Hlavní pýchou Brloh Baru jsou míchané drinky neboli koktejly. Receptury našich signature drinků vytvořil Tomáš Nyári se svým týmem a inspirovali se u toho 4 živly. Koktejly tedy dělíme do 4 skupin z nichž každá obsahuje 4 drinky. Šli jsme ale proti prvnímu dojmu. To znamená, že ne z každého koktejlu symbolizujícího oheň se bude kouřit a sežehne vám hrdlo. Jak tedy chutnají? To se nedozvíte jinak, než že přijdete a ochutnáte je.

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Pokud ale nemáte náladu na experimenty a jste zastáncem klasických koktejlů jako je Manhattan, Negroni, Gin&Tonic nebo třeba Margarita, jste i tak na správném místě. Naši barmani mají v repertoáru všechny klasické koktejly, kterými vás rádi pohostí. A pokud naopak toužíte po něčem úplně speciálním, a obsazenost baru to dovolí, rádi vám namícháme drink přesně podle vašich požadavků.

Dáváte-li před míchanými drinky přednost čistému spiritu, i vy si u nás přijdete na své. Abychom dostáli konceptu amerického barbecue, který k nám po schodech vzlíná z naší pivnice, najdete v nabídce širokou škálu amerických bourbonů. Rozhodně ale nejsme čistě bourbonovým barem. V repertoáru máme to nejlepší i pro příznivce whiskey, rumu, ginu i vodky.

Ani milovníci vína u nás nepřijdou zkrátka. Naši nabídku jsme do posledního detailu ladili a najdete v ní to nejlepší od českých i zahraničních vinařů. Pochutnat si můžete na vínech klasických, perlivých i pravé Champagne.

Nemůžete, nebo prostě jen nechcete pít alkohol? I vaše chuťové buňky si u nás přijdou na své. Domácí limonády připravujeme ze sirupů vlastní receptury i výroby a jejich nabídka se liší podle aktuální sezóny. Naši barmani vám také rádi namíchají nealkoholický koktejl.

Naše drinky
Fotka
Fotka
Fotka

Něco k zakousnutí

Víme, že po dobrých drincích často vyhládne, a proto pro vás máme připravené i barové dobroty. Na jídelním lístku najdete naše ověřené stálice. Většinou máme v nabídce ale i další pochoutky, které vám rád představí náš personál. Jejich nabídka se totiž často mění. A nemusíte se vůbec bát, že s úderem 22 hodiny se již nenajíte. I po uzavření spodní kuchyně se o vaše žaludky postaráme. Máme pro vás připravené chuťovky, které si můžete dát během celé otevírací doby baru.

Barová jídla
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Umění mixologie

Termín mixologie se v současné době v barovém prostředí objevuje čím dál tím častěji. Najdete ho dokonce v logu našeho baru. Co to ale vlastně znamená?

Ve své nejzákladnější podobě je mixologie jiný termín pro míchání nápojů nebo barmanství a mixolog je nové pojmenování barmana nebo barového šéfkuchaře. Nicméně, mixologie je obecně přijímána jako hloubkový přístup k umění a řemeslu míchání nápojů. 

Pro nás v Brlohu je mixologie poutí za dokonalou chutí drinku s respektem k použitým surovinám za použití nejmodernějších trendů.

Fotka
Fotka
Fotka

Představení skla

Jelikož dokonalost, které se snažíme dosáhnout, tkví v detailech, rozhodli jsme se každému z nich věnovat pozornost. A velmi podstatným detailem v baru je sklo, ze kterého budete drinky pít. Jasnou volbou pro nás tedy byla designová značka NUDE, která se spojila s jedním z nejuznávanějších talentů mixologie Rémy Savagem a z tohoto spojení vzešla elegantní kolekce skla určená pro bezchybné servírování koktejlů. Věříme, že z našeho skla budete stejně nadšení, jako jsme my.

Kontakty

Adresa‍
Brloh, 1. patro

Bezručova 613/30, 276 01 Mělník
Mapa


Otevírací doba
Čt:
18:00 - 01:00
Pá - So:
18:00 - 02:00
‍Telefon: 723 276 408
(Na telefonu jsme pouze během otevírací doby)
E-mail: bar@brlohmelnik.cz

Ikona site Facebook Brloh Bar Ikona site Instagram Brloh Bar

Fakturační adresa:
Němý Medvěd s.r.o., DIČ: CZ08794791

Mimo otevírací dobu baru je v jeho prostorách možné uspořádat soukromou nebo firemní akci. Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte Veroniku na telefonním čísle 601 527 219 nebo na e-mailu veronika@nemymedved.cz

Kudy k nám

Adresa

Bezručova 613/30, 276 01 Mělník
50.353823, 14.482272
Kontakty

MHD + Pěšky

MHD z Prahy jezdí každou chvíli ze stanice Ládví. Budova Brlohu je přímo u zastávky Mělník, Pivovar. Bezpečně ji poznáte podle neonové výzdoby na fasádě.

Pokud vystoupíte na autobusovém nádraží, stačí jít Bezručovou ulicí kolem hotelu Olympionik, sídla mělnických hasičů a zadního traktu obchodního Z-centra. Přijdete k bloku domů u kruhového objezdu a zde nás již bez problémů najdete. 

Pakliže přijedete vlakem, stačí se vydat ulicí Jiřího z Poděbrad směr autobusové nádraží a odtamtud cestu už znáte!

 

Autem

V okolí je několik bezplatných parkovacích ploch.

Další patra Brlohu

Přízemí
Barbecue
2. patro
Pivovar

Instagram

Nemáte sociální sítě, ale ani tak nechcete přijít o novinky z Brlohu?

Přihlaste se ke kouřem vyvoněnému newsletteru.

Chci novinky e-mailem

Naše další podniky

Zavolejte nám

Na telefonu jsme pouze během otevírací doby

Zavřít