LIDÉ ZA BAREM

Naší nejvyšší prioritou je, abyste se u nás cítili jako doma, nebo jako někde, kde máte přátele. A jelikož moc dobře víme, že atmosféru vytváří především barmani, vybrali jsme z našich řad ty nejlepší, kteří pro vás vytvoří dokonalý genius loci. Jednoduše bychom byli rádi, aby když máte chuť na koktejl, ale váš nejlepší kámoš zrovna nemá čas, jste k nám mohli bez obav vyrazit sami, protože u nás je prostě vždycky pohoda.

Zde vám náš tým stručně představíme, ale budeme mnohem raději, když přijdete a poznáte ho osobně.

foto cloveka

Tomáš Nyári

Své bohaté zkušenosti s gastronomií sbíral posledních 11 let v barech prvotřídních pětihvězdičkových hotelů. Působil například v Sky baru Cloud 9 v hotelu Hilton, BeBop baru v proslulém hotelu Alcron, nebo v jednom z nejlepších hotelových řetězců na světě v hotelu Four Season Prague. Drinky ale míchal i mimo hotelové bary. V roce, kdy pracoval v Hemingway baru, byl tento podnik vyhlášen 26. nejlepším barem světa.

Tomáš je také úspěšný účastník několika mezinárodních barmanských soutěží.

Mezi jeho největší úspěchy patří: 

  • TOP 20 z původních 10.000 soutěžících na Diageo World Class světové finále 2019 
  • 1. místo Diageo World Class ČR  2019
  • 3. místo Calvados Nouvelle vogue Trophies mistrovství Evropy 2019
  • 1. Místo Calvados Nouvelle vogue Trophies  ČR 2019
  • 1. místo Pampero Anniversario Cup 2017
  • 2. Místo Barman roku České barmanské asociace 2018
foto cloveka

Tomáš Horn

Tom pracuje za barem od svých 15 let a v rodině Němého Medvěda je už více než 6 sezon. Pracoval asi na všech pozicích, mimo kuchaře. Naposledy se bezchybně staral o naši tankovou Plzeň u Dobrého Kance. Nyní je ale čas na nové výzvy a proto se Tomáš spojil s Tomášem a budou s vámi sdílet svou lásku k dobrému alkoholu.

foto cloveka

Bára Kulhánková

Bára vystudovala hotelovou školu v Poděbradech, kde ve třetím ročníku přičichla k barmanství, které stalo její láskou. Účastnila se barmanských soutěží na Slovensku i ve Slovinsku a jejím nejnovějším triumfem je výhra v národním kole Monin Cupu. V prosinci 2022 bude náš Brloh Bar i celou českou barmanskou scénu reprezentovat na celosvětovém finále v Paříži. Nejraději má klasický Gin&Tonic, nebo s lehkým twistem … nevíte, co to znamená? Stavte se za Bárou na baru a ona vám to ráda vysvětlí.

Zavolejte nám

Na telefonu jsme pouze během otevírací doby

Zavřít