LIDÉ ZA BAREM

Naší nejvyšší prioritou je, abyste se u nás cítili jako doma, nebo jako někde, kde máte přátele. A jelikož moc dobře víme, že atmosféru vytváří především barmani, vybrali jsme z našich řad ty nejlepší, kteří pro vás vytvoří dokonalý genius loci. Jednoduše bychom byli rádi, aby když máte chuť na koktejl, ale váš nejlepší kámoš zrovna nemá čas, jste k nám mohli bez obav vyrazit sami, protože u nás je prostě vždycky pohoda.

Zde vám náš tým stručně představíme, ale budeme mnohem raději, když přijdete a poznáte ho osobně.

foto cloveka

Tomáš Nyári

Své bohaté zkušenosti s gastronomií sbíral posledních 11 let v barech prvotřídních pětihvězdičkových hotelů. Působil například v Sky baru Cloud 9 v hotelu Hilton, BeBop baru v proslulém hotelu Alcron, nebo v jednom z nejlepších hotelových řetězců na světě v hotelu Four Season Prague. Drinky ale míchal i mimo hotelové bary. V roce, kdy pracoval v Hemingway baru, byl tento podnik vyhlášen 26. nejlepším barem světa.

Tomáš je také úspěšný účastník několika mezinárodních barmanských soutěží.

Mezi jeho největší úspěchy patří: 

  • TOP 20 z původních 10.000 soutěžících na Diageo World Class světové finále 2019 
  • 1. místo Diageo World Class ČR  2019
  • 3. místo Calvados Nouvelle vogue Trophies mistrovství Evropy 2019
  • 1. Místo Calvados Nouvelle vogue Trophies  ČR 2019
  • 1. místo Pampero Anniversario Cup 2017
  • 2. Místo Barman roku České barmanské asociace 2018
foto cloveka

Bára Kulhánková

Bára vystudovala hotelovou školu v Poděbradech, kde ve třetím ročníku přičichla k barmanství, které stalo její láskou. Účastnila se mnoha barmanských soutěží a jejím největším trumfem je výhra v celosvětovém finále priestižního Monin Cupu v prosinci 2022, který byl obrovským úspěchem nejen pro náš bar, ale i celou českou barmanskou scénu. Mezi velké úspěchy také patří postup do užšího finále (TOP 6) českého kola té úplně nejprestižnější barmanské soutěže na světě Diageo Reserve World Class 2023. 

foto cloveka

Tomáš Horn

Tom pracuje za barem od svých 15 let a v rodině Němého Medvěda je už více než 6 sezon. Pracoval asi na všech pozicích, mimo kuchaře. Naposledy se bezchybně staral o naši tankovou Plzeň u Dobrého Kance. Nyní je ale čas na nové výzvy a proto se Tomáš spojil s Tomášem a budou s vámi sdílet svou lásku k dobrému alkoholu. Tomáš se účastnil již mnoha barmanských soutěží a mezi jeho největší úspěchy patří postup do celonárodního finále Monin Cupu a hlavně postup do finále (TOP 12) českého kola té nejprestižnější barmanské soutěže na světě Diageo Reserve World Class 2023. 

Zavolejte nám

Na telefonu jsme pouze během otevírací doby

Zavřít