FILOZOFIE BARU

Brloh odpovídá konceptu moderního baru. Základními principy, na kterých stavíme, jsou jednoduchost, elegance a dokonalá chuťová vyváženost. Nezapomínáme ani na naši přírodu, a proto myslíme ekologicky a využíváme metody zero waste.

Nejsme barem, kam se chodí jen na rychlého panáka a honem domů. Pro naše návštěvníky jsme vytvořili prostor pro odpočinek i zábavu. Brloh je místem, které umožní zapomenout na starosti všedního dne nad dokonale vybroušeným koktejlem, sklenkou silného bourbonu, nebo lahví lahodného Champagne. 

Naše drinky
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Nejdůležitější pro nás je, aby se zde hosté cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Zakládáme si na pohostinnosti, skvělém servisu, ale také na slušnosti, kterou vyžadujeme i od hostů vzájemně. Snažíme se, aby každá návštěva od začátku až do konce byla nezapomenutelným zážitkem, který nebude kazit hrubián od vedlejšího stolu. 

Naší největší chloubou je barový personál, na který klademe ty nejvyšší nároky. Proškolenost a znalost nabízených produktů je naprostou samozřejmostí a nutností pro to, aby vám pomohli vybrat ten správný drink, který bude nejlépe vyhovovat vašim aktuálním chutím. Tomáš se svým týmem neustále objevuje nové trendy a technologie, a tím drží krok s evropskou barovou špičkou. 

Lidé za barem...

Zavolejte nám

Na telefonu jsme pouze během otevírací doby

Zavřít