Multifunkční
sál

V posledním patře Brlohu jsme vytvořili multifunkční sál, který se dá využít pro pořádání různých společenských příležitostí. Rádi vám zde uspořádáme váš event se vším všudy, včetně zajištění jídla a pití z kteréhokoliv z našich podniků. Pokud ale hledáte pouze pronájem prostor pro akci, kterou si organizujete sami, ani to není problém.

Kapacita a vybavení sálu

Do sálu se pohodlně usadí 60 osob. Je možné připravit různé varianty tabulí a rozsazení hostů. Sál disponuje mimo stolů a židlí i vlastním barovým pultem s pípami, lednicemi, kávovarem a veškerým potřebným vybavením.

Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Svatby

Sál je ideální pro pořádání svateb do 50 hostů. Tato obsazenost zajistí dostatek místa pro parket a menší živou hudbu nebo DJ. Pro nevěsty máme přichystané zázemí v podobě garsoniéry, kde se mohou v soukromí převlékat a zajistit všechny svoje potřeby během celého dne.


Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Firemní akce

Firemní teambuilding s programem, školení zaměstnanců včetně coffee breaků, banket pro partnery formou servírované večeře nebo luxusního rautu? To vše a cokoliv dalšího pro vás uspořádáme v soukromí našeho sálu. 


Fotka
Fotka
Fotka
Fotka

Soukromé oslavy

Mnoho životních událostí je důvodem k oslavě, ale ne všechny můžete, nebo chcete pořádat u sebe doma. My za vás vše nachystáme, navaříme, postaráme se o vaši zábavu a jako bonus vše uklidíme. Vy nemáte žádnou práci. Přenechte organizaci vaší oslavy narozenin, promoce, rozlučky se svobodou, nebo třeba výročí svatby nám a pouze si užívejte. 


Fotka
Fotka
Fotka

Catering

Potřebujete jenom občerstvení? Pokud se vám náš prostor nehodí, ale chtěli byste od nás zajistit dobroty k jídlu i pití, nemáme s tím žádný problém, přijedeme za vámi kamkoliv, více na webu cateringmelnik.cz


Web Catering Mělník

Co se bude podávat?

Žádná akce se neobejde bez vyladěného menu, které dokonale souzní s podávanými nápoji. O vše se ve spolupráci s naším šéfkuchařem, barmanem a sommelierem postaráme a menu vám sestavíme přímo na míru. Zaručujeme, že už při plánování navnadíme vaše chuťové pohárky!

Kontakty

Adresa‍
Brloh, 3. patro

Bezručova 613/30, 276 01 Mělník
Mapa


Fakturační adresa:
Němý Medvěd s.r.o., DIČ: CZ08794791


Veronika Drbohlavová
Veronika Drbohlavová
Pokud chcete naplánovat akci, sál si prohlédnout, nebo se jen pobavit o možnostech, kontaktujte naši Veroniku.  

‍Telefon: 601 527 219
E-mail: veronika@nemymedved.cz

Chcete si objednat catering?

Ať už v sále a nebo u vás doma - neváhejte se ozvat.

Kudy k nám

Adresa

Bezručova 613/30, 276 01 Mělník
50.353823, 14.482272
Kontakty

MHD + Pěšky

MHD z Prahy jezdí každou chvíli ze stanice Ládví. Budova Brlohu je přímo u zastávky Mělník, Pivovar. Bezpečně ji poznáte podle neonové výzdoby na fasádě.

Pokud vystoupíte na autobusovém nádraží, stačí jít Bezručovou ulicí kolem hotelu Olympionik, sídla mělnických hasičů a zadního traktu obchodního Z-centra. Přijdete k bloku domů u kruhového objezdu a zde nás již bez problémů najdete. 

Pakliže přijedete vlakem, stačí se vydat ulicí Jiřího z Poděbrad směr autobusové nádraží a odtamtud cestu už znáte!

 

Autem

V okolí je několik bezplatných parkovacích ploch.

Další patra Brlohu

Přízemí
Barbecue
1. patro
Bar
2. patro
Pivovar

Naše další podniky

Zavolejte nám

Pokud chcete naplánovat akci, sál si prohlédnout, nebo se jen pobavit o možnostech, kontaktujte naši Veroniku.

 

Zavřít