PROMĚŇUJ S NÁMI MĚLNICKOU GASTROSCÉNU

Myšlenka Němého Medvěda a všech jeho provozů stojí na třech základních pilířích: starat se co nejlépe a nejpoctivěji o své hosty, zakládat si na těch nejkvalitnějších surovinách a chovat se férově ke svým zaměstnancům.

Jsme parta mladých nadšených lidí, které jejich práce baví. Spíš než tvoje zkušenosti nás zajímá, jestli k nám zapadneš. Všechno ostatní tě totiž naučíme.

U Medvěda a jeho kamarádů je vždycky spousta práce. Provozujeme 3 restaurace s různými koncepty, prémiový koktejlový bar a cateringovou agenturu. Vybereš si?

Nemůžeš nebo nechceš pracovat na plný úvazek? To nám vůbec nevadí! Pro nás není problém částečný úvazek ani brigáda.

Jak na to?

Zaujal tě některý z níže uveřejněných inzerátů? No tak neváhej a hned se ozvi naší Denče, už tě netrpělivě vyhlíží. 

VYBER SI SVOU VÝZVU...


Logo podniku

Grillmaster u Němého Medvěda

Hoříš pro burgery a u grilu jsi jako doma? Staň se naším grilmasterem a rozšiř naší medvědí partu. 

Logo podniku

Obsluha u Němého Medvěda

Parta medvědářů hledá mezi sebe dalšího člena. Ten bude čepovat perfektně ošetřené pivo, míchat drinky a domácí limonády a roznášet ty nejlepší burgery v okolí.

Logo podniku

Kuchař pro Catering

Pokud byste si rádi vyzkoušeli vařit v moderně zařízené kuchyni a dělat něco jiného než jen řízek s bramborem a znojemskou, tak jste na správném místě. U nás vás totiž čeká každý týden něco nového – Ať už budete společně s kolegy z Brlohu připravovat americké barbecue na rozlučku se svobodou, podílet se na několikachodovém svatebním menu nebo třeba připravovat občerstvení na mezinárodní konference.

...NEBO SE PŘIHLAS JEN TAK!

Nemáme zrovna volnou pozici nebo není mezi inzeráty práce tvých snů, ale ty víš přesně, co chceš dělat a že to chceš dělat pro nás?
Super! Dej nám vědět, sejdeme se a něco určitě vymyslíme.

 

Tvé osobní údaje zpracováváme podle fér pravidel.

Naše další podniky

Zavolejte nám

Ve většině případů bereme telefony až po 11 hodině.

Zavřít